Trendy na jaro a léto 2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přestože nás ještě stále trápí aprílové počasí, to znamená, že se střídá slunečné počasí s takovou zimou, že byste nejraději vytáhli zimní bundy; pomalu, ale jistě nastává doba, kdy se začne oteplovat. Pro nás to znamená, že budeme moct zahodit teplé a občas i neforemné bundy a kabáty. A také to, že se začneme ohlížet po trendech, které budou jistou mírou vládnout tomuto jaru a létu. Které to tedy jsou?

 

Výšivky a nášivky

Určitě jste si všimli v médiích, časopisech nebo obchodech, že se na mnoha kouscích oblečení začíná objevovat nový způsob zdobení oděvů. Nebo ani ne tak nový, jako po dlouhé době oživený. Ano, řeč je o nášivkách a výšivkách na oblečení. Nejčastěji je najdeme na denimových věcech – na bundách, džínech, košilích. Nejčastější jsou kytičky, nápisy nebo motýlci. A to v různých barvách i velikostech. Nebo chcete nějaký citát?

 

Přírodní vs. Pestré barvy

Věcí, která bude v kurzu snad věčně, jsou přírodní barvy. Ať už jde o hnědou, zelenou, nude nebo jejich odstíny. Třeba krásný olivový overal ve spojený s černými doplňky. Štítit se nemusíme ani pestrých barev. Jen to nesmíme přehánět. Tyto barvy můžeme nosit nejen na oblečení, ale i na našich doplňcích. Barevné obroučky u brýlí, barevné pouzdro s kamínky na cigarety, barevné boty nebo třeba kabelky, které můžete s obaly od Cigobalu hezky sladit. A to díky jejich pestré barevné nabídce.

 

Vzory všude, kam se podíváme

Ano, i letos budou in puntíky a kytičky. Bát se nemusíme ani jiných vzorů, jako jsou motýlci, kárový vzor nebo nějaké vtipné obrázky. Jen myslete na to, že každý výrazný prvek je nutno kombinovat s neutrálními. Aby se to navzájem nepřerušovalo. Proto si oblékejme vždy jen jeden výrazný kousek a doplňky vybírejme s rozvahou.

vzory

Asymetrické vzory

Nepravidelné tvary, nesouměrné linie, to vše je pro tohle jaro a léto v kurzu. Výhoda nerovných linií je ta, že nám pomohou skrýt vady na našem těle a učiní ho hezčí. Ať už jde o pruhy, čtverce nebo trojúhelníky.

 

Krajky a řasení

Krajky mají tu výhodu, že z vás udělají něžnou krásku, ale také sexy a vášnivou ženu. Stačí mít promyšlenou správnou barvu a umístění. Například béžové body a přes ně halenka, která ho ve výstřihu odhalí. Kromě krajek se nám bude hodit i řasení na sukních nebo halenkách. Udělá to zajímavý střih.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Zanechte myšlenku

Login

Register | Lost your password?