Pouzdra na cigarety jako nový módní trend!
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Také vás nebaví dívat se na umírající lidi nebo zčernalé plíce? Kvůli nařízení EU jsou kuřáci nuceni dívat se na nevkusné až ohavné fotografie vždy, když šáhnou do krabičky pro cigaretu.Teď už ale nemusíte. Pouzdra na cigarety je před vámi skryjí.

Říká se, že kouření už vyšlo z módy. To však neznamená, že kuřáci nemůžou mít styl! Kouření bylo již v minulosti předmětem módy – dříve sloužily kuřákům jako modní doplněk například všelijak zdobené dýmky, vyráběné z různého materiálu. Stylová pouzdra na cigarety jsou prvními obaly svého druhu a vznikly jako reakce na vydané nařízení Evropské unie, které zásadně změnilo původní design cigaretových krabiček. Hrůzné fotografie nyní pokrývající většinu plochy na krabičce, jejichž účelem je odradit kuřáka od užívání tabákových výrobků, mohou u spotřebitelů i jejich okolí způsobit pohoršení nebo znechucení.

Pouzdra na cigarety tu jsou pro všechny, kteří se na tyto obrázky nechtějí dívat a přitom mají smysl pro módu. Není třeba svým zlozvykem působit sobě nebo svému okolí znechucení. Právě proto přišly na trh pouzdra na cigarety, aby vám kýžený požitek nic neznepříjemňovalo a aby dokázaly všem módním přívržencům, že i obal na cigarety může vypadat vkusně. Můžete si vybrat ze široké škály různě zbarveného designu a sladit tak například svá pouzdra na cigarety s barvou vašeho oblečení. Obal přitom zůstane vkusný, ať jste kdekoliv – venku s přáteli, na diskotéce nebo na plese.

Pouzdra na cigarety neslouží k tomu, aby podporovala užívání tabákových výrobků ve společnosti, jak by si někdo mohl myslet – jejich účelem je vnést do šedivého světa tabákových nadšenců trochu módního světla, které by rozjasnilo bledý dým vycházející z jejich zapálených cigaret. Kouření už možná není v módě, ale pouzdra na cigarety jsou!

Autor článku: Petr Bartík

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Zanechte myšlenku

Login

Register | Lost your password?