Jaké módní doplňky nesmí chybět žádnému muži či ženě?
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nežijeme v minulém století, tudíž záleží na tom, jak vypadáme, čím dál víc. Na světě se řeší vše od oblečení, make-upu (pro ženy), hodinek (pro muže), oblečení. Vlastně se řeší úplně všechno. Ale to je jen malý úvod. Dnes si řekneme, co by nemělo chybět žádné moderní ženě, ale ani mužovi. Chceme přeci zapůsobit?

Ženy a jejich šminky

Každá žena je něčím krásná. A ta, která říká, že krásná není, je krásná dvojnásob. Alespoň většinou to tak je. Ale v dnešním světě je tolik věcí, které udělají krásnou každou z nás. Tudíž by žádné ženě neměly chybět šminky, ať už ve formě make-upu, řasenky, lesku nebo balzámu na rty a dalších.

Ženy a jejich šperky

Kdo říká, že oblečení ovlivní váš vzhled nejvíce se mýlí. Anebo říká jen poloviční pravdu. Jelikož, když zvolíte vhodné šperky, jako například nahrdelník, vykouzlíte i z obyčejného černého trička krásný outfit.

african-vibe-6

 

Muži a jejich kravaty, košile, motýlci

Chcete okouzlit ženy nebo jen dobře vypadat? Tak jako tak, pokud vám nebude chybět ve vašem šatníku košile, jistě zaujmete. Můžete být ležérní, ale i elegantní gentleman na pracovní schůzce.

Muži a jejich hodinky

Každý muž by měl nosit hodinky. Lépe se bude orientovat v čase, ale zároveň bude mít módní doplněk, který doladí dojem byznysmana. Anebo vám prostě pohlídají, že jdete načas na večeři nebo zajistí, že nezaspíte. Pokud na nich máte i budík.

A teď vážně. Každý člověk je jiný a každý potřebuje jiné věci. Zatímco jednomu stačí kapsy u kalhot, další s sebou tahá hromadu tašek. Jedna žena má malou kabelku, další má dvojče kabelky Hermiony z Harryho Poterra. Té se do ní vlezl obsah snad celého domu. Tak, jako tak by vám nemělo chybět pár základních věcí. Mezi ně patří:

Deštník

Ano, čtete správně. Deštník je nejenom praktický, ale může to být i stylový módní doplněk.

Kabelka, taška

Zde záleží na tom, zda jste muž nebo žena. Pánům by červená kabelka nejspíš také slušela, ale uznejme, že to není ono. Proto se nabízí různé možnosti tašek a aktovek.

Společenské boty

Když už máte tu košili, ženy zase malé černé, není od věci si občas zajít do společnosti. A k tomu potřebujete hezky vypadající boty.

Peněženka

Při výběru peněženky můžete taky myslet na její design. Pro muže se hodí obyčejné černé nebo hnědé, ženy mají v podstatě větší výběr. Některé peněženky občas nahradí i psaníčko.

wood-1284077_1280

Pouzdro na cigarety

Pokud chodíte do společnosti nebo máte jen lehký žaludek.. a jste kuřák, jistě se vám bude hodit i pouzdro na cigarety. Novela zákona totiž poručila všem výrobcům cigaret dávat docela nechutné varování a uznejme, leckomu se z toho varování obrací žaludek. Proto je pouzdro na cigarety elegantní společník pro ženy i pro muže. Vezmete krabičku a šup s ní do obalu. Vybrat si můžete v několika barvách, tudíž každý si najde to své. Módních doplňků jako takových je na světe spousta, ale je skvělé se držet zásady šperky a hodinky doladí každý outfit.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Zanechte myšlenku

Login

Register | Lost your password?